Masz pytanie?

 

Zadzwoń:
535 211 112

napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub wypełnij

formularz kontaktowyTransport sanitarny dla placówek POZ w woj. dolnośląskim

karetka srodekCentrum Ratownictwa Specjalistycznego TRIAGE oferuje kompleksową obsługę transportu sanitarnego dla placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), działających na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, na terenie województwa dolnośląskiego.

CO NAS WYRÓŻNIA:

  • W naszych ambulansach na co dzień dyżury pełnią Ratownicy Medyczni oraz Lekarze, którzy oprócz wykonania transportu chorych mogą także podjąć medyczne czynności ratunkowe w przypadku zaistnienia takiej konieczności.
  • Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na transport oraz profesjonalną i miłą obsługę,
  • Do dyspozycji przychodni oddajemy trzy ambulansy marki Mercedes Sprinter, spełniające wymogi dla Specjalistycznych Zespołów Ratownictwa Medycznego.
  • Nasze zespoły wyjazdowe Ratowników Medycznych i Lekarzy to doskonale przygotowany specjaliści, którzy swoje zadania realizują z uśmiechem i szacunkiem dla pacjentów.

Gwarantujemy realizację usług na najwyższym poziomie oraz pełną dyspozycyjność.
Numer wpisu do Rejestru Podmiotów Leczniczych: Z-169880-20140903
Kod świadczeniodawcy: NFZ 8101274UWAGA!

Raz w roku, bezpłatnie, przeprowadzamy w Państwa placówce szkolenie personelu, wg programu dostosowanego do konkretnych potrzeb danego ośrodka.NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

Warunkiem nawiązania współpracy z naszą firmą i skorzystania z usług finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jest wypełnienie deklaracji, którą można pobrać tutaj i przesłanie w dwóch egzemplarzach na adres:


Centrum Szkoleniowe TRIAGE
ul. Chełmońskiego 40/3,
51-630 Wrocław


lub, korzystając z numeru +48 535 211 112, umówić termin z pracownikiem naszej firmy, który przyjedzie do Państwa placówki, zaprezentuje szczegóły naszej oferty i odpowie na wszystkie dodatkowe pytania.

SZYBKI KONTAKT

Masz pytanie? Wyślij do nas wiadomość za pomocą formularza znajdującego się poniżej: