Masz pytanie?

 

Zadzwoń:
535 211 112

napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub wypełnij

formularz kontaktowyO nas

CRS TriageCentrum Ratownictwa Specjalistycznego TRIAGE jest firmą działającą od stycznia 2006 r. Specjalizujemy się głównie w organizacji kursów z dziedziny ratownictwa medycznego i technicznego na terenie całego kraju. Równolegle z działalnością szkoleniową zajmujemy się także pomocą wyjazdową, transportem medycznym i sanitarnym, obstawą medyczną oraz pokazami ratownictwa.

Naszą ofertę szkoleniową kierujemy przede wszystkim do osób zajmujących się zawodowo ratownictwem medycznym, a w szczególności do personelu medycznego oraz służb mundurowych. Realizujemy szkolenia nadające uprawnienia zawodowe oraz kursy certyfikowane przez najważniejsze organizacje ratownicze (ERC, ITLS) z którymi podpisaliśmy stosowne porozumienia.


Nasze szkolenia prowadzone są wg standardów Europejskiej Rady Resuscytacji z przedstawicielstwem w Polsce oraz International Trauma Life Support.
erc prcITLS-logo

Naszą pasją jest Ratownictwo, natomiast naszym celem jest poprawa stanu wiedzy i standardów działania służb medycznych, a zwłaszcza służb wyjazdowych ratownictwa medycznego.


ZESPÓŁ i SPRZĘT


CRS TriageNasi instruktorzy to ratownicy medyczni, lekarze, psychologowie, ratownicy PSP, ratownicy wodni i górscy. Wszyscy posiadają kwalifikacje oparte na uznanych, międzynarodowych standardach. Doświadczenie naszych pracowników to efekt wieloletniej pracy w Pogotowiu Ratunkowym, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Policji oraz z działalności ratowniczej w organizacjach takich jak WOPR, TOPR i GOPR.

Ośrodki szkoleniowe w których uczymy, wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt medyczny i symulacyjny. Nasze nowoczesne, skomputeryzowane symulatory gwarantują doskonałe wyniki edukacyjne oraz zadowolenie kursantów.


CRS Triage3p01