Masz pytanie?

 

Zadzwoń:
535 211 112

napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub wypełnij

formularz kontaktowy

KURSY PIERWSZEJ POMOCY

Opracowane pod kątem różnych grup odbiorców

Oferowane przez nas Kursy Pierwszej Pomocy przeznaczone są dla osób bez wykształcenia medycznego, które chcą nauczyć się pomocy osobom w stanach zagrożenia życia lub zdrowia.

Statystyki mówią, że najczęściej jesteśmy świadkami wypadków zdarzających się naszym bliskim – członkom rodziny, znajomym, współpracownikom.

  • Zastanów się, czy byłbyś w stanie udzielić im pomocy?
  • Czy twój stres i brak podstawowych umiejętności ratujących zdrowie lub życie nie byłby dodatkowym zagrożeniem?

Jako doświadczeni Ratownicy Medyczni dobrze wiemy jak przekazać Ci niezbędną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, tak abyś czuł się pewnie i bezpiecznie, a osoby w twoim otoczeniu wiedziały, że mogą na Tobie polegać.


DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA NASZE KURSY PIERWSZEJ POMOCY?

  • Opracowaliśmy programy szkoleniowe, które doskonale trafiają w potrzeby różnych grup kursantów.
  • Do każdego z oferowanych przez nasz kursów oferujemy Podręcznik Pierwszej Pomocy, całkowicie odpowiadający tematyce szkolenia.
  • Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie szkoleniowym i symulacyjnym, odzwierciedlającym w przekonujący sposób sytuacje zagrożenia życia omawiane na kursach.
  • Nasi instruktorzy, oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej, potrafią w sposób ciekawy, interesujący, a przede wszystkim skuteczny, przeprowadzić kursantów przez proces szkolenia.
  • Wykłady prowadzimy z wykorzystaniem specjalnie do tego celu przygotowanych filmów i prezentacji komputerowych.
  • Ćwiczenia realizujemy naprzemiennie z wykładami w małych grupach szkoleniowych – ok. 8-miu osób na jednego instruktora TRIAGE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, przygotowaną z myślą o różnych grupach społecznych i zawodowych.PP button

PEDIATRYCZNE KURSY PIERWSZEJ POMOCY

DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

Kurs przeznaczony jest dla rodziców i opiekunów, którzy chcą nauczyć się udzielać pomocy dzieciom w różnym wieku. Program kursu został zaplanowany na 8 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych.


PP button

INSTRUKTORSKI KURS PIERWSZEJ POMOCY

DLA NAUCZYCIELI

Oferowany przez nas 30 godzinny Kurs Instruktora Pierwszej Pomocy jest jedynym kursem nadającym uprawnienia państwowe do prowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu Pierwszej Pomocy. Kurs przewidziany jest dla osób bez wykształcenia medycznego.


PP button

KURSY PIERWSZEJ POMOCY DLA FIRM I INSTYTUCJI

DEDYKOWANE RÓŻNYM GRUPOM ZAWODOWYM

W związku z nowelizacją Kodeksu Pracy (art. 207 i 209), każdy pracodawca zobowiązany jest do przekazywania informacji dotyczących postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia oraz do wyznaczenia osób odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy na terenie zakładu pracy.

Chcąc pomóc w realizacji tego obowiązku, przygotowaliśmy ofertę dla firm i instytucji.
Jednym z filarów naszej działalności, obecnym od początku istnienia firmy, są kursy dedykowane różnym grupom zawodowym - projektowane w sposób odpowiadający potencjalnym zagrożeniom w danym miejscu pracy.

Poszczególne pakiety i warianty szkoleń omówione są pod tym linkiem. W razie dodatkowych pytań prosimy wypełnienie formularza kontaktowego.