Masz pytanie?

 

Zadzwoń:
535 211 112

napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub wypełnij

formularz kontaktowy

SEMINARIA

dla Ratowników Medycznych

SEMINARIUM

Analiza zapisu EKG, fizjologia oraz stany nagłe w ratownictwie medycznym

Wrocław 2017

Termin: 26.02 | Punkty edukacyjne: 8 | Cena: 120zł | Zapisz się!Informacje szczegółowe (godziny zajęć, zakres tematyczny)


MIEJSCE REALIZACJI SEMINARIÓW I ĆWICZEŃ

Przychodnia Lekarska GOBLL - Sala 113
ul. Sienkiewicza 110
50-348 Wrocław


INFORMACJE OGÓLNE

Seminaria dla Ratowników Medycznych odbywają się w cyklu jedno- lub dwudniowym, a czas trwania wykładów waha się od 5 do 8 godzin dydaktycznych (1 godzina dydaktyczna = 45min.). Seminaria prowadzone są przez kadrę doświadczonych lekarzy - specjalistów.

Nasi Wykładowcy:

  • lek. med. Tomasz Skalec - Akademia Medyczna im. Piastów Śląski we Wrocławiu.
  • Lek. med. Andrzej Nabzdyk - ortopeda traumatolog.
  • Rat. med. Andrzej Raczyński - instruktor ALS, EPLS, ITLS.
  • Rat. med. Wit Zawadzki - instruktor BLS/AED, ALS, ITLS.

PODSTAWA PRAWNA

Programy seminariów z naszej oferty, zatwierdzone są przez Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Ratownictwa Medycznego dla województwa dolnośląskiego, spełniając wszelkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych.


ZAŚWIADCZENIE I PUNKTY EDUKACYJNE

Zaliczenie seminarium jest potwierdzane Imiennym Zaświadczeniem Uczestnictwa z podpisem Wykładowcy oraz programem seminarium na odwrocie zaświadcz Za udział w seminarium zostają przyznane punkty edukacyjne co odnotowane jest w Karcie Przebiegu Doskonalenia Zawodowego Ratownika Medycznego oraz w dokumentacji prowadzonej przez Organizatora. Liczba punktów edukacyjnych uzależniona jest od liczby godzin seminarium.