Masz pytanie?

 

Zadzwoń:
535 211 112

napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub wypełnij

formularz kontaktowy

KURSY DLA PERSONELU MEDYCZNEGO

przyznające punkty edukacyjne

Jako największy i najszybciej rozwijający się ośrodek szkoleniowy na Dolnym Śląsku, CRS Triage rozszerzyło swoją ofertę o pakiet kursów dedykowany Personelowi Medycznemu.

Nasi instruktorzy, to wykwalifikowani specjaliści działający w służbach ratowiczych, wieloletni dyrektorzy kursów ALS i ITLS, podchodzący z dużym zaangażowaniem do szkolenia kadr medycznych.


ITLSERC & PRC

Baza sprzętowa firmy, regularnie uzupełniana o nowe urządzenia symulacyjne, pozwala w sposób ciekawy, a przede wszystkim profesjonalny wytłumaczyć zagadnienia poszczególnych kursów. Nauczamy według najnowszych wytycznych ERC i ITLS, bazując na urządzeniach pozwalających symulować w czasie rzeczywistym różne stany zagrożenia życia, oraz oceniać prawidłowość czynności wykonywanych przez ratownika.

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia uzyskały akceptację Konsultanta Wojewódzkiego ds. Medycyny Ratunkowej dzięki czemu kursanci uzyskują niezbędne punkty edukacyjne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007 r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych.

Poniżej znajduje się lista szkoleń wraz z przyznawanymi za nie punktami edukacyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Aktualne terminy kursów dla personelu medycznego